Biz RO (Ters Ozmoz) membran ve TDS (toplam çözünmüş katılar) metre üreticisi ve tedarikçisi vardır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDijital Su PH Test cihazı

Xiamen Fangcheng Electronic Science And Technology Co., Ltd. 

Sertifika
iyi kalite RO Su Arıtma Membranı satış için
iyi kalite RO Su Arıtma Membranı satış için
Ürün tarif edildiği gibi. Bu mükemmel. Mükemmel çalışır Rekabetçi fiyatlandırma için teşekkür ederim - bence bu benim için en iyi değer.

—— schoonma

Takas çok kolaydı. Bu öğeleri seviyorum ve harika müşteri hizmetleri var

—— DrumBoogie

Sistemimizle mükemmel uyum. Sistemimizi şu anda 20 yıldan daha uzun bir süredir geçirdik ve herkesin bir ters osmoz sistemi olması gerekiyor. Tam olarak ne yapıyorlar

—— R Cullum

Ben sohbet şimdi

Otomatik Kapanma Kalem Tipi Dijital PH Metre Su Test Cihazı Büyük Ekranı ile

Çin Otomatik Kapanma Kalem Tipi Dijital PH Metre Su Test Cihazı Büyük Ekranı ile Tedarikçi
Otomatik Kapanma Kalem Tipi Dijital PH Metre Su Test Cihazı Büyük Ekranı ile Tedarikçi Otomatik Kapanma Kalem Tipi Dijital PH Metre Su Test Cihazı Büyük Ekranı ile Tedarikçi

Büyük resim :  Otomatik Kapanma Kalem Tipi Dijital PH Metre Su Test Cihazı Büyük Ekranı ile

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Fangcheng
Sertifika: CE, DESING PATENTS
Model numarası: PH-009I

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: Negotiable (according to your order quantity)
Ambalaj bilgileri: 1adet / deri çanta, 100pcs / carton
Teslim süresi: Ödeme sonrası 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: Ayda 15000 Adet / Adet ph metre
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Doğruluk: ±2% Aralığı: 0,0-14,0
Güç: 3 * 1.5V (AG-13) düğme hücreli pil Kapama: Otomatik
Su geçirmez notu: IP65 Sertifikalar: CE ve RoHs

Ürün Açıklaması

PH metre, suyu baz seviyesine veya alkaliniteye karşı asitlik seviyesine göre test eden el tipi bir cihazdır. Su eşit derecede asidik ve alkalik ise, sayacın üzerinde nötr olarak kaydeder. PH metre, su kalitesinin bu yönlerini ölçmek için standart bir pH ölçeği kullanır. Su içindeki pozitif hidrojen iyonlarının konsantrasyon seviyesi sonucu belirler.

PH ölçeğinin asidik yüzü 0'dan 6.9'a, 7.0 ise nötrdür. 7.0, nötr olduğundan, 6.8 sadece biraz asidiktir. Benzer şekilde, 7.2, taban skalası 10.0 veya daha yüksek bir değere sahipken, sadece hafif alkalindir. Genel olarak, asitli su yumuşaktır, alkalin veya baz suyu zordu.

Bir pH metreye sahip olmayan su, bir su numunesine kimyasal ajanlar ekleyerek pH testine tabi tutulur. Kullanılan ajanlara bağlı olarak, parlak sarı bir sonuç çok asitli su gösterebilir; mavi, nötr; ve derin kahverengi, alkalin su. Tonlar ölçek boyunca pozisyonlar olarak yorumlanır.

Sıvı pH testleri dağınık olabilir ve okuma konusunda tahmin gerektirirler. Tersine, bir pH metre, bağlı bir cam elektrot problu bir dijital cihazdır. Prob test edilecek olan suyun içine yerleştirilir ve suyun pH değeri dijital olarak görüntülenir. Metreyi düzgün şekilde kalibre ettiğini varsayarsak, saniyeler alır ve çok daha doğru olur.

pH metre, basit ve ucuz kalem benzeri cihazlardan, bilgisayar arayüzlerine sahip kompleks ve pahalı laboratuar cihazlarına ve sıcaklıktan kaynaklanan pH'daki değişimi ayarlamak için girilen gösterge ve sıcaklık ölçümleri için çeşitli girdilere kadar değişir. Çıktı dijital veya analog olabilir ve cihazlar pille veya line güçte olabilir. Bazı versiyonlar, elektrodları voltmetre görüntüleme aygıtına bağlamak için telemetri kullanır.197-215

Özel sayaçlar ve problar, zorlu ortamlar ve biyolojik mikro ortamlar gibi özel uygulamalarda kullanılabilir. Ayrıca, mevcut olan çeşitli pH göstergelerinden faydalanarak, kolorimetrik olarak pH ölümüne izin veren holografik pH sensörleri de vardır. Ek olarak, klasik cam elektrodlardan ziyade katı hal elektrotlarına dayanan ticari olarak temin edilebilir pH metre bulunmaktadır.

Kalibrasyon ve çalıştırma

Alman Standardizasyon Enstitüsü, pH metre, DIN 19263 kullanılarak pH ölçümü için bir standart yayınlamaktadır. Çok hassas ölçümler, pH ölçüm cihazının her ölçümden önce kalibre edilmesini gerektirir. Daha tipik olarak kalibrasyon işlemi günde bir kez yapılır. Cam elektrot, uzun süreler boyunca tekrarlanabilir elektrostatik potansiyeller vermediğinden kalibre etme gereklidir.238-239 İyi laboratuvar uygulamalarının ilkelerine uygun olarak kalibrasyon, ölçülecek pH değer aralığına yayılan en az iki standart tampon çözeltisi ile gerçekleştirilir.
Genel amaçlar için, pH 4.00 ve pH 10.00'teki tamponlar uygundur. PH metre, sayaç değerini ilk standart tampon değerine eşit olarak ayarlamak için bir kalibrasyon kontrolü ve sayacın değerini ikinci tampon değerine ayarlamak için ikinci bir denetime sahiptir. Üçüncü kontrol, sıcaklığın ayarlanmasını sağlar. Çeşitli tedarikçilerden temin edilebilen standart tampon poşetler genellikle tampon kontrolün sıcaklık bağımlılığını belgelemektedir. Daha kesin ölçümler bazen üç farklı pH değerinde kalibrasyon gerektirir.
Bazı pH metre, elektrot problarında sıcaklık termokupllarıyla dahili sıcaklık katsayısı düzeltmesi sağlar. Kalibrasyon işlemi, prob tarafından üretilen voltajı (pH birimi başına yaklaşık 0.06 volt) pH ölçeğiyle ilişkilendirir. İyi bir laboratuar uygulaması, her ölümden sonra, ölçülen solüsyonun izlerini kaldırmak için, sondalar damıtılmış su veya deiyonize su ile durulanır, kalan suyu absorbe etmek için bir bilimsel mendil ile lekelenir ve numuneyi sulandırıp numuneyi değiştirebilir. okumak ve daha sonra belirli prob tipi için uygun bir saklama çözeltisine daldırmak.

Teknik parametreler

Ölçüm aralığı

pH: 0.01-14.00 ph / metre

çözüm pH: 0.01pH TDS: 1ppm
doğruluk ± 0.1 pH
Otomatik sıcaklık dengelemesi 0-80 ℃
pil 3 * 1.5V (AG13 düğme hücresi)
Çalışma sıcaklığı 0-60 ℃
ayarlama Otomatik Kalibrasyon
boyut 183 * 37 * 37 mm
Ağırlık 90 gr

İletişim bilgileri
Xiamen Fangcheng Electronic Science And Technology Co., Ltd. 

İlgili kişi: Carey Gao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)